Gerard poprvé prehovoril o tehotenstve Lyn-Z

5. února 2009 v 16:04 | 5ka |  Novinky
V novém čísle časopisu Kerrang! je otištěn rozhovor s Frankem a Gerardem - určitě ho brzy přeložím, zatím je tu malá ochutnávka:
Gerard Way, frontman kapely My Chemical Romance, poprvé promluvil o těhotenství své ženy Lindsey Ballato-Wayové a jeho brzkém otcovství. V exluzívním interview pro Kerrang! Way prozradil, že to ještě zatím nijak nekomentoval - ne snad pro to, že by to chtěli se ženou uchovat v tajnosti, ale prostě proto, že "neví, jak o něčem takovém vůbec začít mluvit".
"Jsem z toho nadšený," řekl Way našemu editorovi, "Bylo to zajímavý, protože jsme zrovna změnili náš web na formu blogu, a ještě jsem o tom nic nenapsal - jenom jsme vydali prohlášení pro tisk - ne proto, že by to bylo příliš osobní, abych o tom psal, ale je to prostě proto, že sám nevím, jak vůbec o něčem takovém začít mluvit."
"Pár věcí nám zůstává utajených, například pohlaví dítěte, ale víme, že je zdravé a rychle roste. Z toho máme obrovskou radost." A pokračuje: "Bylo to velký překvapení, a je to vážně skvělý."
"Je zvláštní, že pro lidi to nebyla zas tak velká pecka, jak jsem si myslel; třeba když jsem to říkal Rayovi a ostatním klukům, byli z toho nadšení, ale ne tak, že by si říkali panebože... Všichni z nás měli opravdovou radost. Je šílený, že se jako první z kapely stanu tátou..."
"Nevzpomínám si, že bych kdy přemýšlel o tom, že bych měl dítě," dodává Way, "Ale stejně tak jsem neočekával, že potkám Lindsey - ale když se tak stalo, věděl jsem, že ona je tou jedinou, se kterou bych děti mít mohl."
(zdroj).

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Sweet Revenge Sweet Revenge | Web | 5. února 2009 v 23:53 | Reagovat

nnn vůbec se mi to nelíbí!!!!

2 Domčiča→SBčko♥ které tě má mooc ráádo=o* Domčiča→SBčko♥ které tě má mooc ráádo=o* | Web | 6. února 2009 v 15:53 | Reagovat

jj to jsem už četla..:-P

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama