Petice - prosíme moc, pomozte nám, pomůžete tim možná i sobě!!

29. února 2008 v 22:08 | 5ka |  Others
Petice na blogy http://skylines-turnstiles.blog.cz/, http://dia-a-teena.blog.cz/ a http://diawayiero.blog.cz/ ← !!! už teda spíš jenom ty první dva, dia way iero už radši zrušila blog..

Prosíme o pomoc!!! Dole čtěte víc ↓↓↓ pod cč


S Lucíkem jsme se domluvili, že uděláme proti těmhle dvěma rasistickejm kopírkám petici!!!
Asi, nektěří z vás se ptáte proč? Ta jedna kopíruje, když jsme jí včera řekly "když kopíruješ tak dej ZDROJ" bo tak nějak a ona na to řekla toto: "baví mě kopírovat a zdroj dávat nebudu " a druhej komentář s tim samym obsahem rovnou smazala.Tak je tohle chování normálního člověka? NENI!!! Mno nejen, že je to kopírka ae také rasistka. Včera, když jí 5ka napsala komentář k článku o Jamii tak se k tomu 5ka vyjádřila a napsala svůj názor a právě ta druhá, její kamarádka, která si řiká Teenka jí napsala toto:"DĚTE DO PIČI KURVA MRDKY A TY TAKY TY ZAJEBANÁ SLOVANDO CO SE SEM SEREŠ DYŽ SE TI TO NELÍBÍ DO PIČE?! A dEE NEMÁ DŮVOD BEJT ZAKOMLEXOVANÁ!! JE TO JEJÍ NÁZOR NA JEJÍM BLOGU TAG DRŽ HUBU PÍČO!!TÁHNI SPÁTKY NA SLOVAČ CHLASTAT BOROVIČKU". Nejenže autorka blogu, ae i její kamrádka jsou rasistky se slovníkem jako největší primitivové (myslim, že ukázka jasně vysvětluje proč si to myslíme)!!! Když jim tam někdo napíše komentář tak autorka blogu hned: "děte do piče aby vás zajel náklaďák" takový holky by se měli jít léčit!!! Zjistila jsem, že sou to nějaký malý dyliny, který neuměj ani psát! Teď jsem dám pár článků, který "stojí zato" si přečíst (prostě jako důkaz) - bohužel důkaz o kopírování už nemáme, jelikož ten blog zrušila a má údajně už novej, ale myslim že všichni naše sbé, který tam spolu s náma včera a dneska psali, a rozhodně jich neni málo, jako svědci postačej:). Tady odkazy na nějaký ty články a stránky

http://dia-a-teena.blog.cz/0707/utok-smrdici-radky - tady diskriminujou obézní lidi pro změnu..:(
http://tagua.blog.cz/ - tohle je odkaz na nějakej další blog dia way iero, možná se přesune tam, když zrušila ten blog
http://profil.lide.cz/profile.fcgi?auth=&akce=profile&user=dia.way.iero - má tam úplně odporný fotky, varuju nepoblijte se!!!
Kopírovala vážně všechno co měla na blogu a sem si jistá že v tom bude pokračovat. Dokonce i Elis tam našla svůj článek okopírovaný beze zdroje od svého blogu! Opravdu drzý!!! Mno nám už sdělila, že si dělá new blog a že to bude dělat dále, mno budeme jí zase dále hlásit jestli bude okopírované něco od nás!!! Taky jsem se včera nemohla vzpamatovat z toho co napsala o Jamii. Nebudu to citovat, musela bych se stydět už to jenom to psát jak nechutný to bylo. Nechápu jak někdo může být tak zlý a napsat o Jamii, např. že jí přeje k narozkám všechno nejhorší! Bych chtěla vidět xicht tý krávy co to oní napsala!!! Frankovi ae nezáleží na vzhledu a na tom jak vypadá a kolik váží. Hlavně, že jí má rád a že je s ní štastný x). Jestli jste správný MCR-fans tak nám prosím pomožte zastavit takovýhle ztrapňování jich a nás všech, protože jestli si to někdo cizí přečte, tak se pak nemůžeme divit, že všichni na MCR jenom nadávaj, upřímně, já bych taky nadávala, kdybych je neznala a jako první věc o nich bych si přečetla její vysvětlení, proč se tváří Frank blbě na fotkách s tlustejma lidma!! Je to odporný vzhledem k tomu že Frank by něco takovýho nikdy neudělal a místo toho má na triku nápis "Homophobia is Gay"!!!
JESTLI VÁM NENÍ JEDNO JAK SE VYJADŘUJOU O SLOVÁKÁCH A O JAMII NEBO VÁM VADÍ JAK SE UBOŽÁCKY CHOVAJ TAK SI TOTO DEJTE NA BLOG A PODEPIŠTĚ SE SVOU PŘEZDÍVKOU !!! Je to vážně důležitý a myslim, že se nikomu nelíbí když si dá práci s nějakym článkem, nahrává dlouho fotky a pak to najde někde jinde prezentovaný jako vlastní práci autora dokonce i se stejnejma popiskama k fotkám. Budeme vám moc vděčný, když se vás zapojí co nejvíc, naše drahé sbéčka, kamarádi i ti, co u nás jsou třeba poprvé. Vážně nás to dost naštvalo a i když už nemá ten blog na kterej psala všechny ty hnusný komentáře pod NAŠE články, tak nechceme aby to tim, že ho zrušila skončilo. Díííky moc,
Lucík a Love.Halloween a 5ka :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama